מקרר בילט אין – מקרר מובנה אינטרגרלי

מקרר GORENJE דגם NRK612ST
מקרר GORENJE דגם NRK6202MX
מקרר מקפיא תחתון GAGGENAU דגם RB472 304
מקרר SAMSUNG סמסונג דגם RS757
מקרר GAGGENAU דגם RC462 304
מקרר SUB ZERO דגם BI 36R
מקרר דלת ליד דלת SUB ZERO דגם BI 42SD
מקרר דלת ליד דלת SUB ZERO דגם BI 48SD
מקרר מקפיא תחתון GAGGENAU דגם RB492 304
מקרר ומקפיא SUB ZERO דגם BI 36UFDID
מקרר מקפיא תחתון SUB ZERO דגם BI-36U
מקרר CI24RP01 SIEMENS
מקרר מקפיא תחתון MIELE רוחב 75 ס"מ דגם KF 1801 VI
מקרר מקפיא תחתון GAGGENAU דגם RY492 304
מקרר מקפיא תחתון MIELE רוחב 90 ס"מ דגם KF 1901 VI
מקרר GAGGENAU דגם RC472 304
מקרר מקפיא תחתון GAGGENAU דגם RB492 304

יותר ויותר נעניק תשומת לב מיוחדת לעיצוב של חלל המטבח ונשקיע בו משאבים רבים. אנו נרצה להשתדרג לא רק בריהוט, בתאורה ובחיפויי קיר, אלא גם במכשור מודרני שיספק לנו יעילות מרבית בחלל המטבח. כמו לדוג' בחירה במקרר אינטגרלי. מהו מקרר אינטגרלי? במה הוא שונה ממקרר אחר? מה היתרונות שלו? במאמר זה נספק את התשובות.

יש מכשירים חשמליים בחלל המטבח שניתן למקם אותם באזור שמיועד עבורם, סוג של נישה בקיר או בין הריהוט, שבה הם ישתלבו בצורה מושלמת. מקרר אינטגרלי שהוא מקרר בילט אין יתרום הרבה למטבח ולעיצובו המודרני ויראה מרשים במיוחד. כמו כן, מקרר מובנה שהוא אינטגרלי, ישתלב נהדר עם כל אלמנט אחר במטבח ויחסוך מקום רב בחלל, מה שיאפשר סביבת עבודה מרווחת ואפקטיבית ולכן בחירה בסוג מקרר זה תהייה נבונה.

האם ניתן למקמו בכל המטבחים?

התשובה היא כן! אם אין לכם מושג כיצד והיכן, איש מקצוע יוכל לעצב את הארונות מחדש ולמקם את המקרר שנמצא ברשותכם. במידה ואתם עוברים לבית חדש ומעוניינים לרכוש מקרר, חשוב שתכננו את המטבח באופן הזה שייקח בחשבון מקרר אינטגרלי בתוך החלל. תוכלו לבחור מקרר אינטגרלי רוחב 120 או ברוחב אחר, זאת בהתאם לתכנון החלל ולגומחה שבה הוא אמור להתמקם.

מה מיוחד במקרר זה?

כפי שהובן, מקרר אינטגרלי הוא לא רק מקרר פונקציונאלי, בהתאם לשם שלו הוא מהווה חלק אינטגרלי מכל המערך העיצובי של חלל המטבח. בימינו יש נטייה לעצב מטבחים כשעיקר המחשבה היא חסכון וניצול מרבי של המרחב ופרקטיות. מקרר אינטגרלי הוא עוד נדבך שמתכתב עם מגמה זו. המקרר הוא ללא ספק המכשיר שתופס הכי הרבה מקום בחלל, ושילוב שלו בין שאר האלמנטים הוא כמעט גאוני.

מחירים

בשל הפונקציונאליות והחדשנות מקררים אלה יעלו מעט יותר ממקרר רגיל, עם זאת לכל המקררים אינטגרליים מחירים שונים. תוכלו למצוא בחנויות המובחרות שמחזיקות מקררים סוגי מקררים כגון, מקרר סאב זירו אינטגרלי, מחירו יהיה בהתאם לגודל שלו, לחברה וכו'.

מחפשים גם מקרר אינטגרלי למטבח החדש שלכם? הגעתם למקום הנכון! אצלנו ב- הום דיאלוג תמצאו מבחר של מקררים שיספקו לכם את היעילות המרבית בחלל המטבח ויעניקו מראה יוקרתי ומיוחד!