מכונות כביסה תוצרת גרמניה

מכונות כביסה תוצרת גרמניה – יתרונות והמלצות קנייה – הום דיאלוג

חברתנו גאה להציג בפניכם קטלוג עשיר של מכונות ומייבשי כביסה מבית מותגים עולמיים מובילים. ביניהם בולט מקומן של מכונות כביסה תוצרת גרמניה הנחשבות, ובצדק, לטובות ביותר בשוק. כמובן שכל מכונה גרמנית או אחרת, טובה ככל שתהיה, מצריכה גם בחירה נכונה על מנת שתשרת אתכם נאמנה מבחינת נפח הכביסה, התוכניות והפונקציות השונות. בדיוק עבור מטרה זו עומד לרשותכם הצוות המקצועי של חברתנו שישמח לייעץ ולהכווין לגבי מכונות כביסה המיוצרות בגרמניה ועל ידי מותגים נוספים. 

למה דווקא מכונות כביסה מתוצרת גרמנית

כאמור, מכונות כביסה גרמניות זוכות לפופולאריות גבוהה בשוק, ואין זה סתם עניין של שיווק ופרסום. ראשית, המשק הגרמני שהינו החזק והמוביל באירופה, ובין המובילים בעולם בכלל, מבוסס על קפדנות בלתי מתפשרת מבחינת איכות ועל רמה גבוהה במיוחד של חדשנות. לא בכדי נהנית הכלכלה הגרמנית האיתנה ממוניטין מצוין הנובע ממוצרים עמידים וחזקים שמשרתים את בעליהם לאורך שנים, וזאת בדגש רב על פונקציונאליות ונוחות השימוש.

דברים אלו נכונים גם מכונות הכביסה הגרמניות. מדובר במכונות שבייצורן מושקעות שנים של מחשבה ותכנון מדוקדק, תוך הסתמכות על חומרי גלם חזקים במיוחד שמביאים למכונות עם אורך חיים יוצא דופן. הרמה המקצועית הגבוהה של אנשי המקצוע בגרמניה בהחלט ניכרת במכונות המאופיינות ברמה נמוכה במיוחד של תקלות ובעיות, עם שורה ארוכה של פונקציות מצד אחד, ונוחות התפעול הקלה ביותר שרק אפשר לבקש. כלומר, המכונות יוצרות שילוב מצוין בין ביצועים ופשטות, עם מגוון רחב מאוד של תוכניות כביסה סטנדרטיות וייחודיות, וכל זאת בדגש רב על חיסכון בצריכת המים והחשמל.

דוגמאות נבחרות למכונות כביסה גרמניות מובחרות

בקרב הישראלים מוכרות במיוחד מכונות כביסה בוש וסימנס. יחד עם זאת, קיימים מותגים גרמניים שאינם נופלים ולעיתים אף עולים באיכות ויוקרה על המכונות של החברות היותר מוכרות בארצנו. דוגמא נאה לכך מהווה Gaggenau, שהינה המובילה בעולם ביצירת פתרונות חשמל אינטגרלים למטבח. למעשה, החברה ממוקמת כיום במקום ה- 6 בעולם ברשימה של מותגי היוקרה העולמיים המובילים, ובתוך רשימה זו היא היחידה שעוסקת במוצרי חשמל לבית. אין ספק שמוצריה ראויים לשבחים המורעפים עליהם לאור איכותם יוצאת הדופן, העיצוב המינימליסטי והטכנולוגיות החדשניות.

על מנת לסבר את האוזן לגבי Gaggenau נביא דוגמא אחת מיני רבות אחרות. מדובר במכונת כביסה גרמנית 9 ק"ג דגם WM 260 162. זוהי מכונה יוקרתית המשלבת את שיא הטכנולוגיה עם גימור נהדר, בעלת מערכת סינון חומרי ניקוי אוטומטית חכמה. מערכת זו מושכת בצורה עצמאית את כמות החומרים הנחוצה לכל כביסה, כאשר ניתן למלא אותה בכמויות גדולות של נוזל ניקוי, מרכך או ג'ל. יש לה מנוע בעל טכנולוגיה חשמלית לצריכת חשמל מופחתת תוך הגברת העמידות ושיפור הביצועים, כאשר הדירוג האנרגטי הוא בהחלט מרשים A+++. עוד תכונות בולטות של מכונה זו הן פתח גדול עם זווית פתיחה של 180 מעלות, לא פחות מ- 21 תוכניות שונות, מערכת למניעת קצף ותאורה פנימית לתוף. יש לה גם נעילה בטיחותית בפני ילדים, לחצני מגע אלקטרוניים, טיימר להפעלה מאוחרת עד יממה שלמה, צג TFT בעל סמלים וטקסטים ברורים, תצוגה של התוכניות ומשך הזמן שלהן, ידית סיבובית מוארת, מחוון טעינה עם המלצת מינון, בקרה אלקטרונית ועוד.

עוד דוגמא נהדרת למותג גרמני משובח הינה חברת Miele שכבר הפכה לשם נרדף לטכנולוגיות מתקדמות, איכות מעולה, אמינות ואריכות ימים של מוצרים. למעשה, המוצרים של המותג הגרמני הזה נבדקים לשימוש של עשרים שנה ומציגים איכויות בלתי מתפשרות, כיאה למותג עלית. הקטלוג שלנו חברתנו ניתן למצוא כמה וכמה מכונות של החברה, כגון מכונת כביסה 9 ק"ג דגם WMV 960 WPS. מכונה זו מציגה כמה טכנולוגיות מיוחדות, כמו POWER WASH 2.0 לשיפור איכות הכביסה תוך כדי חיסכון בחשמל ובמים, לא פחות מ- 26 תוכניות כביסה ומערכת בקרת מים.

עוד טכנולוגיות מעניינות הן CapDosing המאפשרת הוספה של טבליות מיוחדות למגוון סוגי כביסה, TWIN DOS הכולל הגדרה של מינון, פעולת אנטי קמט, וכןSOLING DEGREE  המאפשרת לבחור לפי רמת הכתמים בכביסה. לכך נוספים בקרת קצף, בקרת עומס אוטומטית, ניקוי אוטומטי של תא הסבון ונעילת בטיחות עם קוד. אם לא די בכך, יש למכונה צג מגע דיגיטלי הכולל גם תצוגה של טיפים לכביסה, תאורת לד בתוף וכל זאת בדירוג אנרגטי A+++.

להתרשמות מעוד מכונות כביסה גרמניות ונוספות בקטלוג שלנו – לחצו כאן