חברות של מקררים

חברות של מקררים  – איזה מותגי מקררים מובילים ומה מומלץ? – הום דיאלוג

חברתנו מעמידה לרשות לקוחות קטלוג מוצרים נרחב ועדכני, הכולל בין היתר מקררים מומלצים של יצרניות עולמיות מובילות. כידוע, לצד קבלת המלצה על מקרר אנשים שזהו תחום מקצועם, בבחירה של מקררים יש לשים דגש על חברות בעלות מוניטין מצוין. בדיוק למען מטרה זו אנו מלווים את לקוחותינו באופן אישי תוך התמקדות במוצרים של מותגי יוקרה וחברת בינלאומיות המובילות את התחום בטכנולוגיה ובעיצוב. 

מנהל הפרויקט האישי שימונה לכם ישמח לספר על חברות של מקררים שעליהן כדאי לשים את הדגש, וכמובן יספק הכוונה לבחירת המקרר המתאים לכם, בין אם מדובר במקרר אינטגרלי מומלץ, היברידי, אינוונטר, מקרר חכם, מקרר גדול מומלץ או בנפח קטן יותר, עם 2, 3, 4 דלתות או יותר, מקפיא תחתון ועוד. אנו מזמינים אתכם לעיין בקטלוג העשיר שבאתר שלנו, בו תמצאו פירוט נרחב לגבי כל מוצר – מקרר או אחר. כמו כן, לפניכם סקירה של מספר מותגים מובילים בשוק, שבהחלט שווה להכיר אותם.

המותגים הטובים ביותר בעולם

בין אם אתם מחפשים מקרר 4 דלתות מומלץ או מעוניינים לקבל על מקרר 120 המלצות, אצלנו תוכלו להתרשם מקשת רחבה של אפשרויות מבית היצרניות הנחשבות לטובות בעולם. הנה סקירה של חלקן:

ASKO

מדובר בחברה שהחלה את דרכה בשוודים ולאחר מכן העתיקה את מושבה לארה"ב. ההתחלה הצנועה במכונת כביסה אחת המשיכה עד מהרה להצלחה כדולה ולקשת רחבה של מכשירים למטבחים ולכביסה. היבט בולט בכלל המוצרים של המותג הוא שימת דגש על עיצוב, אסתטיקה ורושם ויזואלי חזק עבור מי שיודע להעריך יופי, וזאת כמובן לצד שימושיות גבוהה ופתרונות לשיפור הרווחה והחוויה. החברה גם רואה ערך גדול בשמירה על הסביבה, ותמיד מחויבת ליצירת פתרונות ידידותיים לסביבה ככל הניתן, עם חיסכון באנרגיה ובמים, לצד עמידות ואמינות גבוהה לאורך זמן.

כיום מוצרי החברה נמכרים ביותר מחמישים מדינות ברחבי העולם, בדגש על ארה"ב, סקנדינביה ואוסטרליה, תוך שהם שומרים על עיצוב סקנדינבי קלאסי ועל זמני. בתור מותג יוקרה, כמובן שנשמרים סטנדרטים גבוהים ביותר של ייצור עם הסמכה לתקנים הבינלאומיים הרלוונטיים ובקרת איכות קפדנית ביותר.

Sub-Zero

זהו מותג אמריקאי המתמחה במכשירי מטבח מרכזיים, לרבות מוצרים לקירור ולשימור של יין. החברה נוסדה כבר לפני כ- 80 שנה בויסקונסין ארה"ב, ובשנת 2,000 רכשה מותג מוערך נוסף מקליפורניה בתחום מוצרי החשמל הביתיים – WOLF – שגם את מוצריו תמצאו בקטלוג שלנו. כיום החברה מייצרת בין היתר תנורי קיר, מגירות חימום, ציוד אוורור, כיריים למטבח וכמובן גם מקררים, לרבות מקרר עם יצרן קרח אוטומטי, מקרר משולב עם מקרר יין שאפשר לחברו למערכת אבטחה של בית חכם, ועוד רבים אחרים.

לאורך השנים החברה הייתה חתומה על מספר חידושים יוצאי דופן בענף המקררים. כך, מייסד החברה הוא שהמציא את המקפיא העומד הראשון, ולמעשה היא הייתה הראשונה שהחלה לייצר מקררים מובנים במחצית המאה הקודמת. מעבר לכך החברה חתומה של שורה ארוכה של דגמי מקררים, כאשר לרוב יש לכל דגם שתי וריאציות של נירוסטה או בהתאמה אישית, לרוב בעומק של 61 ס"מ ואפשרות להתקנה צמודה לארונות המטבח במראה אינטגרלי. מדי שנה החברה ממשיכה לחדש ולפתח מוצרים נוספים, עם דגמים מרהיבים ביופיים ברמת פרימיום והתאמה למזג האוויר הישראלי, כאשר לאור ההצלחה מתוכנן להיפתח בעוד 3 שנים מרכז ייצור חדש וענקי, בנוסף ל- 5 מרכזי ייצור גדולים שכבר פועלים ברחבי ארה"ב.

Liebherr

זהו מותג יוקרה שמושבו בגרמניה ונמנה על המובילים העולמיים בתחומים ההקפאה והקירור, בין היתר מקפיאים, מקררים ומקררי יין המצטיינים באיכות גבוהה, עמידות ואמינות לאורך שנים, ועיצוב מתקדם שקובע לא פעם את הסטנדרטים באירופה. במותג שמים דגש מיוחד על אריכות ימים של המוצרים, על שילוב של טכנולוגיות חדשניות וחומרי גלם באיכות מעולה, בנוסף לנוחות השימוש וחיסכון באנרגיה. 

למעשה ניתן לחלק את מוצרי הקירור של המותג הגרמני לציוד ביתי ומקצועי. בתחום הציוד הביתי המקררים וארונות ההקפאה של ליבר מאופיינים בעיצוב מודרני, נוחות תפעול ויעילות טכנית, לרבות מקררים אינטגרלים, ארונות בקרת טמפרטורות וארונות מקררי יין, המותירים רושם רב בשימוש יומיום בזכות פונקציות מתקדמות כמו BioFresh או NoFrost.  לשוק המקצועי מציעה החברה מקררים בעלי ביצועים מושלמים גם בתנאים קיצוניים.

למידע נוסף וסיוע בבחירת מקררים

אלו היו רק 3 מותגי יוקרה מבין אחרים שאת ציוד הקירור וההקפאה שלהם ניתן למצוא בקטלוג המובחר של חברתנו. כמובן שישנה חשיבות גדולה לבחירה במקרר של יצרנית מובילה, אך אין זה הפרמטר היחיד. בין היתר יש לבחון את נפחו של המקרר ואת מידותיו ביחס למקום הפנוי במטבח ולאורחות החיים, את מספר הדלתות לפי צרכי השימוש, לבחור במקרר אינטגרלי או אחר, לבחור את הפונקציות היותר שימושיות ויעילות מבחינתכם, ועוד הרשימה ארוכה. בדיוק לשם כך עומד לרשותכם הצוות המקצועי ומנהל הפרויקט האישי שנמנה לכם. פנו אלינו ונשמח לסייע ולכוון בכל שאלה ובכל מוצר.

להתרשמות ממקררים של מותגי יוקרה המופיעים בקטלוג שלנו – לחצו כאן