כיריים מובנים בשיש

כיריים מובנים בשיש – כיריים גז יוקרתיות ומקצועיות לבית – הום דיאלוג

היו ימים בהם הכיריים היו מונחים על גבי השיש, מחוברים עם צינור גז שהשתרך מאחוריהם ולצד ארונות המטבח. היום הפכו הכיריים לפריט עיצוב חשוב ומרכזי בעיצוב המטבח עם כניסתם של כיריים בילט אין או בעברית, כיריים מובנים בשיש. אופציה אחת נוספת היא האופציה של תנור אפייה עם כיריים מובנים על גביו ועל אף שאופציה זו נשמעת גם היא קצת מיושנת ביחס לכיריים בילט אין, בפועל ישנם היום דגמים יפהפיים של תנורי אפייה משולבים עם כיריים, שיכולים להתאים גם למטבחי יוקרה מושקעים.

סוגים של כיריים – בואו נעשה סדר

בחרתם מטבח יוקרתי, אחרי שהשקעתם במטבח החדש משאבים רבים של זמן מחשבה, זמן תכנון וגם לא מעט כסף, חשוב לכם לבחור כיריים יוקרתיים, שיתאימו לו כמו כפפה ליד ויתמכו באופי היוקרתי שבניתם לו. אבל עוד לפני הבחירה בדגם של כיריים יוקרתיות, עליכם להבין בדיוק איזה סוג של כיריים מתאים לכם וכיום ישנם מספר סוגים שסביבם קיים בלבול רב:

כיריים גז – הכיריים המסורתיות המבוססות על יצירת חום לבישול באמצעות להבת גז. כיריים אלה מחייבות חיבור למקור גז ועל אף שהן נחשבות למיושנות במידה מסוימות, עבור רבים הן עדיין האופציה המקצועית ביותר ומגיעות גם בפורמט של כיריים גז יוקרתיות, שלא תביישנה אף מטבח. מרבית האוכלוסייה עדיין אוהבת את מגע האש בסירים עלפני החלופות האחרות.

כיריים חשמליים – כיריים בעלי משטח עליון עשוי זכוכית קרמית ומתחתיו סלילי חימום הפועלים בצורה דומה לסלילי החימום בתנור חימום לחורף. כיריים אלה פועלים על חשמל שאחראי על חימום הסלילים לצורך יצירת מקור החום לבישול. כיריים חשמליות נחשבות לכיריים מודרניות, אך בסולם של כיריים מקצועיות, הן ממוקמות דווקא בתחתית הסולם בעיקר לאור הקצב האיטי של שינויי טמפרטורה (בעיקר קירור בהפחתת טמפרטורה).

כיריים אינדוקציה – כיריים בעלי משטח עליון עשוי זכוכית קרמית ומתחתיו סלילים מגנטיים. עם הנחת סיר המותאם ספציפית לכיריים אינדוקציה, נסגר בין הסלילים לתחתית הסיר שדה מגנטי שיוצר את מקור החום. עם הסרת הסיר מופסק תהליך החימום באופן אוטומטי. החימום עצמו מותאם בדיוק לגודל תחתית הסיר וקצב החימום נחשב למהיר מאוד, הן ביחס לכיריים גז והן ביחס לכיריים חשמליות.

רמות של יוקרה – לא מה שחשבתם

לכאורה, בין שלושת סוגי הכיריים הקיימים, האופציה של כיריים אינדוקציה יוקרתיים נשמעת כמו האופציה הנכונה ביותר. ברמה הטכנולוגית זה יכול אולי להיות נכון, שכן טכנולוגיית האינדוקציה היא המתקדמת ביותר, היעילה ביותר ובעיני רבים גם המקצועית ביותר. יחד עם זאת, ישנם היום דגמים יוצאי דופן של כיריים גז יוקרתיים, הן בפורמט של כיריים מובנים בשיש (בילט אין) והן בפורמט של כיריים משולבים בתנור אפייה. את היוקרה שלהם משיגים כיריים אלה בדרך כלל באמצעות הגודל ובאמצעות שילוב חומרי הגלם מהם הם עשויים: נירוסטה, פליז, ציפויי כרום, זכוכית ואפילו עץ עם פרזול יוקרתי ועיצובים מיוחדים.

על כך אפשר להוסיף את העובדה שעבור שפים רבים, כיריים גז מקצועיות לבית מהווה עדיין את הבחירה המקצועית ביותר, עם השליטה הטובה ביותר בגובה החום. ייתכן שמדובר בנוסטלגיה וייתכן שאכן מסתתרים שיקולים מקצועיים שמעמידים את להבת הגז בקדמת הבמה, אבל את היוקרה במטבח שלכם יהיה עליכם ליצור באמצעות התאמה מושלמת של הכיריים לעיצוב הכולל. במטבחים יוקרתיים המעוצבים על פי סגנון העיצוב המודרני, יהיה זה נכון יותר לשלב כיריים אינדוקציה יוקרתיים וגדולים. במטבחים כפריים או כפריים מודרניים, תוכלו לשלב תנור אפייה משולב כיריים גז יוקרתיות או כיריים מובנים בשיש ובתנאי שמדובר בכיריים גדולים עם מספר רב של להבות, שמשדרים יוקרה גם באמצעות רשתות הברזל שמעל להבות הגז.

חברת 'הום דיאלוג' מציעה מבחר גדול של מוצרי חשמל יוקרתיים לבית, לכל חדרי הבית, החל מציוד מטבח בקצה העליון ועד מערכות שמע, אודיו ווידאו של המותגים המובילים בעולם. אם אתם מחפשים כיריים יוקרתיות ורוצים להיחשף למגוון הגדול ביותר של אפשרויות ודגמים, השומרים כולם על סטנדרטים גבוהים של יוקרה, איכות, עיצוב ופונקציונליות, 'הום דיאלוג' הוא המקום בו תוכלו למצוא את מבוקשכם. הצוות המקצועי שלנו ישמח לסייע לכם להכיר וללמוד על האפשרויות השונות ולבחור את האפשרות המתאימה ביותר עבורכם. לפרטים נוספים והזמנות, פנו אלינו עוד היום בטלפון 072-3924101 ונשמח לסייע.